| smart20 a întrebat:

Salutare,
Cine poate sa imi recomande si mie ce motocicleta pot sa-mi cumpar pana in 2000 euro.
Ca utilizare mai mult pe asfalt dar si pe drumuri de tara (80%-20%).
Sa arate modern si sa aiba un consum optim plus alte detalii legate de inmatriculare, piese, etc.
Mentionez ca nu am mai avut niciodata un motor dar de condus ma descurc, deci orice informatie e bine venita.
Tranks happy

1 răspuns:
| bulzz a răspuns:

Poate ne zici si noua ce gen te intereseaza:cross, ss(supersoprtive), motard, naked etc ca sunt sute.