| ionutpur a întrebat:

Salutare cunoscatori...Mici nelemuriri si la mine in legatura cu alegerea unui subwoofer+amplicator vreau sa imi explicati si mie dupa ce criterii trebuie sa imi aleg sonorul... funda

Răspuns Câştigător
| KaDD a răspuns:

La amplificator nu ma bag, dar cel mai sigur se alege dupa frecventele la care poate rezista. Asta e sigur. Dar, la subwoofer, trebuie sa il alegi cu grija, depinde unde vrei sa il pui, iti trebuie un loc in care sunetul sa poata sa se propage, sa se raspandeasca, daca nu, risti sa il strici rau de tot, si trebuie pus undeva sa aiba rezonanta! Bafta! Funda? happy