| Man_Mihay_1990 a întrebat:

Salutare. De curand mi-am aplicat doua dungi pe masina din folie de carbon. Acum va intreb pe voi imi poate spune sau face ceva politia?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu iti spune nimic ca nu ai acoperit cine stie ce portiune.
Ai aplicat dungi de acelea gen race? dar daca nu ai masina race de ce ai aplica dungi de astea numai sunt la moda este cumva kitch, e ca si kitchul pe care il promoveaza VAG cand pun pe masini cu tevile in jos (diesel) ornamente in bara din spate sa para mai cool, dar ornamentele alea sunt brutale intrucat nu duc nicaieri sunt lipite de bara...
Pasionatii de masini stiu ce este bunul gust si cand se cade in kitch, la fel ca aia de acum 10-15 ani care aveau la dacii nr cu NFS sau sigla nike pe luneta happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai acoperit mai mult de 30% din suprafata masinii nu iti zice nimic.