| vLooM a întrebat:

Salutare.

De unde se ia formular constatare accident, amiabila? De unde are asigurare vinovatul ( cel care a intrat in mine de exemplu ) city insurance sau pot si din alta parte? Si cum fac cu ea ca sa ma programeze? Trebuie sa o duc la city ( unde este asigurarea )?

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Nu ai facut amiabila?
Trebuia facuta pe loc si declarat accidentul chiar telefonic la asigurarea vinovatului in 24 de ore.
Te programeaza pentru daune tot telefonic.
Acum taximetristul poate sa declare ce vrea.

| vLooM explică (pentru xerxes1):

Odata ce am martori nu prea cred ca poate sa declare ce vrea si din cate vad este serios. laughing