| Jabba007 a întrebat:

Detin un bmw 320d, 2010, 177 cp, am dat intr-o groapa mai tare cu el si dupa ce am mai mers vreo 2-3 km (de mentionat ca mergeam noaptea) au inceput farurile pe faza scurta sa se intrerupa in mers, in special pe partea stanga, apoi se aprind singure tot in mers. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu ea la servis sigur ai contacte imperfecte din cauza gropilor, poate sa rup vreun fir, numai un electrician auto după ce o vede constată ce are.

| Jabba007 explică (pentru CristiDinBucuresti):

E problema mare sau minora?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Jabba007):

Nu stiu, de aceea trebuie sa o duci in servis, ei stiu.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, si succes.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, te pot ajuta.
Iti las adresa?

| Jabba007 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Multumesc, am la cine sa ma duc daca e problema grava, dar voiam un raspuns acum pe loc. Multumesc inca odata!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Jabba007):

Cât de gravă trebuie să fie problema? Până nu sare o roată, ori ia foc, nu vede service?
Defecțiunile la sistemul de iluminare atrag reținerea certificatului de înmatriculare.
E cu volanul pe dreapta?