| pulx a întrebat:

Salutare. Dispun de un buget de 5500 de euro. As vrea sa imi iau un SUV si nu stiu ce sa aleg. Eu ma gandeam la un Duster ca e mai nou si este si euro 5. Voi ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cu siguranta alegerea unui duster va fi una buna decat altceva mai vechi dar strain.

| relian a răspuns:

X3 2015 in sus

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut, sincer in bugetul tau cred ca singuru ce e ok e Duster. Gen sa nu aiba multi km si cat de cat nou. Eventual mai e Suzuki SX4 cu motor de 1.9 de la fiat dar acela e euro 4. Bafta!

| Dobrinx a răspuns:

Depinde ce cum si unde vrei sa il folosesti. Gasesti suv-uri cu motor 2.0 sau motoare mari. Asta decizi tu...tu iti cunosti bugetul de a plati dupa impozitul etc,

Duster, parerea mea, este ok numai la raportul pret / vechime.

In banii astia, repet in functie de nevoi, gasesti land rover, range rover... cateva bmw-uri. Ce-i drept an mai vechi...dar dotari mai bune decat pe un duster.

Si mai sunt multe...kia,touareg etc.

Bafta!

| AndreiLDRO a răspuns:

Lamborghini urus e o masina buna.

| Gotti08 a răspuns:

Suzuki vitara, hyundai santa fe...