| SynapseNinja a întrebat:

Eu pe data de 20 ianuarie anul ăsta am picat traseul auto, adică proba practică a examenului pentru permis. Astăzi am rezolvat la școala de șoferi de mi-a făcut acea "resoftare" si am plătit acea taxă. Întrebarea mea este: unde trebuie să îmi fac reprogramarea la traseu și când? Mai plătesc vreo taxă ceva la reprogramare? Mersi mult si nu vreau răspunsuri în bătaie de joc.

1 răspuns:
| MValentin a răspuns:

Da, obligatoriu trebuie sa iei ore iarasi de 300 lei (idk ar cuprinde 5-6 ore).
Reprogramarea ti-o fac ei, e bine sa vorbești cu instructorul