| andreiandrei20073 a întrebat:

Salutare, golf 4 1.6 filtru de ulei era blocat am tras cu cheia de filtru cât am putut, am observat ca se misca cand sa-l scot afara surpriza filtru era încă pe filet, a iesit afara filetul cu totul, ce pot face ca sa-l scot?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O urci pe plataforma sa tio duca la un mecanic sau chemi pe unu sa til scoata pe loc

| sierra1 a răspuns:

Du-te la un meșter, altfel cine știe ce ne-făcută mai faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ai mers in service? Un schimb de filtre nu costa o avere mai ales daca ai tu piesele, decat sa risti sa strici ceva si sa te coste mai mult.