| Rico a întrebat:

Salutare! Imi poate spune si mie cineva cum trebuie sa procedez la cumpararea unui motor din alt judet decat al meu.
Vreau sa cumpar acel motor si cum trebuie sa procedez ca sa pot sa il inmatriculez eu pe urma cand pot...
Doresc sa stiu pentru a nu fi fraieritbig grin

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inchei un contract de vanzare-cumparare cu cel de la care cumperi, dupa ce ai verificat sa fie toate actele in ordine si ai verificat tehnic motorul(cu cineva care se pricepe). Succes si numai bine!