| adi1999 a întrebat:

Salutare, imi puteti spune si mie daca se pot adaugă cp la o motocicleta kawasaki ER6F, motor 650 și cât s-ar putea mări puterea? Multumesc!

2 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

Lasa madificarile ca cheltui o gramada de bani pentru 10cp in plus.Cand te plictisesti de ea iti iei ceva mai puternic, asta e solutia.

| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Toba sport+filtru aer sport+filtru ulei sport si mai sunt multe altele.Dar acestea sunt cele mai importante, adica de la toba o sa primesti aprox 5hp