| anonim_4396 a întrebat:

Salutare la toata lumea.Va rog sa ma ajutati,vreau sa-mi cumpar o masina, am un buget de 23000 Euro.Ce masina sa aleg intre un audi a6 si um bmw seria 5? mentionez ca ambele diesel.Intrebarea finala este: Audi sau Bmw? va multumesc tuturor.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci te au lamurit raspunsurile da?
iti iei Audi... sau BMW

| relian a răspuns:

Cauta,vezi ce fel de masini sunt,de audi sigur este o masina confort,dar nu stiu de bmw. Apoi depinde de tine ce masina preferi,sport sau comfort? Deci e o mica mare difertenta,una e sa auzi sa simti orice denivelare peste care treci,orice piatra,alta e sa nu simti nimic,cum e la audi laughing eu personal aleg confortu,desi am luat taoa cun bmw sport, bine vorba vine am luat tapa, stiam dar nu credeam ca e chiar asa naspa laughing.La bmw daca suspensia e sport dao la jalea.Ori daca tie asa iti place sport atunci ia bmw, audi nu prea vei auzi motoru, nu simti toate pietricelele de pe drum laughing dar simti ca mergi intr-o masina nu intr-un tractor laughing

| alina2k18 a răspuns:

BMW bosswinking

| xerxes1 a răspuns:

Ai pe dracu.

| addy200 a răspuns:

Audi.

| Bitzer a răspuns:

Daca ai bugetul asta, si totusi intrebi niste straini ce sa faci cu banii... exista doua variante: ori esti un cocalar parlit care cerseste atentie pe TPU, ori esti foarte prost (cu tendinta spre imbecilitate) si vrei sa-ti spuna altii ce ai putea sa achizitionezi.
P.S. Intrebarea ta este atat de imbecila incat au inceput sa rada maimutele din parcul zoo din Berlin. LMAO

| barbat32 a răspuns (pentru Bitzer):

Blitzer,am pus o intrebare, nu este nimeni obligat sa raspunda.Vad ca ai un limbaj foarte incorect fata de mine si intrebarea mea.Eu iti spun doar atat: Iesi de pe acest site inainte sa te scoata administratorul.Deocamdata atat ati raspund.Nu ma provoca!

| MynameisRoxana18 a răspuns:

Intereseaza.te la care te.ar costa mai putin sa schimbi piesele in caz de defectiuni, cred ca audi e mai ok, stiu asta pentru ca prietenul meu si.a achizitionat una recent si e ok.