| AndrP a întrebat:

Momentan am mașina în service si nici n-am pe cineva care sa-mi imprumute sau sa ma duca el.
Trebuie sa ajung pana la un Parc Auto din Varna de la bulgari.
Daca inchiriez o masina de la un centru din asta pentru asa ceva, pot trece la vamă cu ea?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca platesti suplimentar sunt si companii care te lasa sa treci granita

| Quassaar a răspuns:

Trebuie sa ai o hârtie(procură) de la centrul de închiriere cum ca-si dau acordul sa scoți mașina din țară.