| maryanshmen a întrebat:

Salutare prieteni.De curand am achizitionat un passat b5.5 cu navigatie mcd.Din pacate nu imi citeste cdurile(am scris cd-uri si la 8x si tot nu a mers). Stie cineva cum se poate rezolva problema?

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu trebuie sa fie in format MP3 nici in format mai stiu eu de care.Treb sa faci un cd audio normal si aia e tot.Ce ai tu nu cred ca citeste mp3 si alte de genul asta.Si la mine la fel merg numai Cd-uri audio normale.Incearca si dupa vezi cum e.

| OldSoul a răspuns:

Trebuie sa fie in format TRACK nu MP3!

| maryanshmen explică (pentru OldSoul):

Am scris in format track cu nero la viteza de 8x si tot degeaba

| OldSoul a răspuns (pentru maryanshmen):

Ok, deci ai magazie de cd-uri l-ai bagat acolo si nu l-a citit?
Din cate stiu eu cel care-l bagi direct in navigatie este pentru gps, nu pentru muzica.

| maryanshmen explică (pentru OldSoul):

Nu am magazie sad

| OldSoul a răspuns (pentru maryanshmen):

In cazul acesta probabil navigatia a fost montata dupa si nu are magazia deci nu o poti folosi pentru a citi cd-uri.
Poti incerca sa-i montezi tu una, sau eventual o magazie virtuala.