| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,saptamana viitoare termin scoala de soferi, as vrea sa fiu si eu lamurit in legatura cu examenul scris si traseul, caci dupa aceasta pandemie aud tot felul de zvonuri ca vor incepe examinarile scrise abia pe 20 iunie, alte zvonuri spun ca pe 5 iunie,cum este demersul si cat se asteapta pentru programarea la sala/traseu, daca eu sunt din Bucuresti? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| NuCitescNotificari a răspuns:

Sper sa pici tu bacul a 9999 oara. Mai usor gayutzule laughing)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi informatii pe drpciv.ro

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suna ti instructorul si intreaba l el stie cel mai bine, numai intreba pe fiecare care se da cu părerea, părerologi, suna l pe instructor el stie legea el este autorizat.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesccc

| GouDidodino a răspuns:

Sper sa pici la sala

| anonim_4396 explică (pentru GouDidodino):

Si eu sa pic cu ea in ma tawinking

| Carolina1972 a răspuns (pentru GouDidodino):

Vezi sa nu iti pice tie fata cand o sa dai sala si nu o sa il iei veci

| NuCitescNotificari a răspuns (pentru GouDidodino):

Sper sa pici tu bacul a 9999 oara. Mai usor gayutzule laughing)