| xyz12309 a întrebat:

Salutare, se poate la un Seat Leon 2006 sa pot face o citire a erorilor utilizând ceva combinație de butoane, pedale, etc?( Precum se poate la Opel)

Răspuns Câştigător
| Eugen80 a răspuns:

O interfata este 50- 200 lei si o poti conecta prin BT si la telefon. Apoi codurile de eroare le citesti la interfata in help ca sa intelegi ce problema ai.
Daca ai probleme "vizibile" mergi la un service sa iti puna o interfata profi si pe rand sa ti le verifice, nu te juca cu coduri de eroare, ca nu se repara singura masina.