| iulz a întrebat:

Salutare!
Stie careva o tinichigerie auto de calitate, daca se poate si accesibila la pret prin Botosani?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am vazut ca este un service Automeister pe Calea Nationala, in lipsa de altceva ti-as recomanda sa mergi acolo. Am lucrat si eu la un service sub numele asta, si am mers ca client la altele, peste tot am intalnit doar personal priceput.
Sa nu mergi la unul Simionică, sta undeva intr-un cartier de case vis-a-vis de un centru social. E atat de priceput si de atent cu lucrarile, incat am ajuns sa ma apuc eu de meserie, dupa ce mi-a "facut" el o masina.

| Andrei_Stroia_1990 a răspuns:

Da te pot ajuta eu cu o platforma cu tot transportu e 75 de euro ori unde in tara si plus ce te intereseaza sa repari

| iulz explică:

Dar o vopsitorie buna si la calitate si la pret?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru iulz):

De vopsit, si Simionică ala vopsea bine. Cu conditia sa nu isi bata joc, si sa pregateasca coresc masina. Mie mi-a vopsit pe neslefuit, in unele locuri mi-a vopsit-o cu tot cu praf... Unde era suprafata mai ok insa, vopseaua a iesit foarte bine, semn ca are "mana", si il ajuta si pistolul.
Vopsitorie despre care stiu ca e buna, e tocmai in Falticeni... In Botosani nu cunosc prea multi, adica mai stiu pe cineva dar habar n-am cum vopseste...