| Faurescu_Sorin_1973 a întrebat:

Salutare! Stie cineva cat ulei intra in diferential la tractor u445? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| BabiucAngelicaAdrian a răspuns:

Diferențial+ cutie viteze 16l (t90) este pe cutia de viteza o jorja de nivel

| CosminPintea3KDf a răspuns (pentru BabiucAngelicaAdrian):

Salut,nu de mult am cumpărat un FIAT 450, îmi poți spune dacă uleiul din monobloc e același cu cel din transmisie? are o conductă care intră în monobloc sus, și una mai groasă care intră în carterul transmisiei dedesubt, și câți litri de ulei îmi trebuie?

| PoganLiviu a răspuns:

18l