| Cornel_Ichim_1991 a întrebat:

Salutare.
Stiti careva niste site-uri unde se gasesc platforme auto sau masini de tractari(care au platforma "pe ele"). Vreau din strainatate, Olanda, Germania, Italia, Austria, etc.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Http://vehiculos-industriales.europages.es/......tados.html alea sunt firmele care vand vehicule industriale in care se afla si plataformele care le vrei tu.

| Cornel_Ichim_1991 explică (pentru mgtow):

Mersi de link. M-am uitat peste el, e cam greu de gasit, dar caut incontinuare.
Daca mai stie cineva, site-uri cu asa ceva, il rog sa ma anunte.

1 răspuns: