| victort89 a întrebat:

Sunt un motociclist incepator, mi-am luat recent A-ul si vreau sa imi cumpar prima motocicleta. N-am un buget foarte mare dar vreau neaparat sa fie noua si ma gandeam la un Kawasaki de 500-600 pentru inceput pana ma obisnuiesc. Am tot cautat si am gasit aici niste modele dragute, credeti ca s-ar merita la preturile astea? https://www.atvrom.ro/motociclete/kawasaki

A auzit cineva de atvrom? Sunt seriosi cu garantia si reviziile si ce mai e?

Multumesc anticipat!

Victor

1 răspuns:
| Necunoscutu92 a răspuns:

Da sunt serioși eu asi recomanda motorul asta Kawasaki Ninja 650 ABS '18