| VladAntonio a întrebat:

Salutare tovarăși, nu de mult mi-am achiziționat un RR-svr as vrea să-l colantez dar nu am idee dacă operațiunea va afecta in vreun fel vopseaua originală.
Momentan mașina este bicolor partea superioară negru și inferior un bleumarin și jantele la fel negru, m-am gândit la un alb perlat sau un ipanema brown, as dori niște sfaturi pe care sa le urmez înainte sa fac acest pas! Multumesc, dau funda!
Așa arată mașina acum - https://imgur.com/a/m60gqx1

1 răspuns:
| nicu991 a răspuns:

Daca vopseaua se prezinta bine, fara crapaturi, decojiri ale stratului de lac cred ca nu are nicio problema aplicarea de folie autocolant.