| Gabriel_Mario_1987 a întrebat:

Salutare TPU, Acum 4 saptamani am luat un hoverboard din Franta, pe cutie scria in engleza. Perfect ca are bluetooth, 3W speaker dar din pacate nu stiu de ce, dar un prieten are exact acelasi hoverboard si el are bluetooth dar eu nu am la el. Se aude bluetooth ready to pair la mine nu, ma puteti ajuta cu ceva? Dau funda

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Compatibilitate bluetooth
daca prietenul tau are un telefon mai nou, si tu unul mai vechi, e posibil ca telefonul tau sa nu se poata connecta pentru ca are un bluetooth mai vechi decat aparatu'

| Gabriel_Mario_1987 explică (pentru Bizon95):

Eu am bluetooth la el si telefonul meu nu este vechi este un s8+ si al lui un j2

| Bizon95 a răspuns (pentru Gabriel_Mario_1987):

Incearca sa connectezi hoover-ul tau la telefonul lui
daca merge e telefonul tau de vina pe care poti sa il verfici connectand alt bluetooth la el
daca nu merge problema e in hoover, service/garantie, ASTA E!

| BlackLight1987 a răspuns:

Păi ai și tu bluetooth la el. Scuze...Nu prea am inteles întrebarea!