| PrivesteCatreCer a întrebat:

Salutare TPU! Am luat permisul ieri, pot lua dovada de la politie sa pot merge cu masina?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu, astepti sa-ti vina permisul acasa sau mergi tu si il ridici de la Politie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se mai dau dovezi de mult timp avand in vedere ca permisul vine in cateva zile.

| DaniTDCI a răspuns:

Daca chiar ai nevoie sa conduci, iti poti ridica o dovada a permisului de conducere de la politia rutiera.

| UnDiavol a răspuns:

Felicitări bravo!

| costicj a răspuns:

Când am dat eu de permis, mergea, recent zicea cineva că n-ar mai merge. Dar n-are relevanță, dacă permisul îți vine în 3-4 zile lucrătoare...