| ClaudiuMotanul a întrebat:

Salutare TPU, am luat un blit pe Germania pe zona de 130 cu 160 dar problema e ca nu am plăcuta de înmatriculare a mașinii pe fata și din ce știu eu este ca blițurile bat pe nr mașinii și pe fata șoferului. Întrebarea mea este dacă îmi va veni sau nu amenda pentru viteza? Totusi vreau sa plătesc amenda și sa fiu în regula

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te ia si din spate. Probabil si amenda pentru circulatie fara un numar de inmatriculare.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca-ti vine amenda, fiindca acele camere te iau si din fata si din spate, deci numarul oricum il au.