| Samurah a întrebat:

Salutare TPU, am nevoie de sugestii.
Vreau sa imi cumpar o masina care sa nu fie joasa(garda),un pret acceptabil,preferabil pe diesel,nu conteaza marca,modelul masinii.

Daca se poate ceva apropiat de Opel Zafira, ceva gen(ca marime).

Dau fundita celui cu cele mai bune sugestii/raspuns! Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://opel.anunturi-auto.4tuning.ro/......71125.html asta este full

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Caută pe cel mai tare siteu auto:
http://www.autovit.ro/

| RB26DETT a răspuns:

Un volvo v50 este superb, daca ai mai multi bani iti poti lua xc 70

| timisoara a răspuns:

Wv Sharan, e foarte inalt, motor 1. 9TDI eu mi-am cumparat una si sunt foarte multumit.

| catalin231998 a răspuns:

Vw turan se apropie de opel zafira si este ieftin 5000-8000 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logan MCV diesel!

| Dei17MI a răspuns:

Opel zafira an 2007-2008 consuma putin
A mea consuma 5.5 in oras si pe autostrada 4.5 Si e si spatioasa ai loc cat vrei si comfort este full http://opel.anunturi-auto.4tuning.ro/......99801.html

| Samurah explică:

Eventual si un an de fabricatie, am uitat sa specific... ceva mai apropiat de zilele noastre. Minim 2007

| Samurah explică:

Apropo ca tot am uitat... Ceva cu cutie manualabig grin

| radu00 a răspuns (pentru Samurah):

O dacia lodgy

| radu00 a răspuns (pentru radu00):

Funda?

| Magnum27 a răspuns:

Daca vrei poti sa te uiti pe (mobile.de) acolo gasesti orice fel de model de masina vrei tu. Sper ca te-am ajutat

| radu00 a răspuns:

Dacia logy ieftina si destul de mare

| Samurah explică (pentru radu00):

Fara daciistraight facem-am saturat de ele!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Samurah):

Http://opel.anunturi-auto.4tuning.ro/......71125.html asta este full