| Zeekon a întrebat:

Salutare, TPU! Am primit gratuit de la statia peco MOL un card MultiBonus. Este posibil sa primesc un card de la Agip? (nu neaparat cu aceeasi menire) Daca da, cat costa cardul? Dar intretinerea lui? Ce obligatii apar? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Da e ceva un mega bonus de puncte, 1000 de puncte 10 lei ceva de genul. Daca ai vreun tirist dornic sa faci puncte pe card il poti imprumuta. La mol stiu ca exista card multi bonus, insa la agip nu cred.