| Barjac_Radu_1996 a întrebat:

Am si eu o intrebare: De unde pot cumpara vinieta pentru Slovenia si Austria de la noi din tara? Va multumesc anticipat! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| ro74florin a răspuns:

La iesirea din tara sunt puncte de vinzare vignete sau la intrarea in tara respectiva in benzinari sau in punctele vamale.

| Barjac_Radu_1996 explică (pentru ro74florin):

Multumesc. dar nu sunt ceva puncte de vanzare prin tara? la ceva chioscuri, benzinarii? pentru ca eu locuiesc la 80 de km de granita.

3 răspunsuri:
| Catalin7777 a răspuns:

Salut. nu cred ca ai de unde sa cumperi aceste vignete in fara de punctele de vanzare de la granita.mai multe info gasesti aici : http://www.roviniete.ro/ro/info/Vignete-europa