| NaturalLl a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa aleg, si voi ce ati alege dintre BMW Seria 7 (2010-2015) si BMW Seria 6 (2010-2015), ambele cu 3l diesel? Si de ce? Tin sa precizez ca vor avea pachet M pe ele, deci care sa o aleg? Interior, exterior (cu M) motor, etc.

Răspuns Câştigător
| StefanCosmin a răspuns:

Salut! Intre cele doua masini e o diferenta destul de mare, pentru ca seria 7 este o masina eleganta, pe cand seria 6 este ceva mai sport. Depinde pentru ce o folosesti, insa eu cred ca undeva intre este seria 3; este si sport, si eleganta. Mult succes!