| NaturalLl a întrebat:

Daca imi cumpar o masina gen Audi A6 2.0 TDI peste 2004 din UK, in afara de cat dau pe ea si vin in Romania condus cat ma mai costa sa o inscriu? Si o pot lasa pe UK? Daca nu pe Bulgaria ca e mai ieftin. Imi puteti spune tot ce trebuie facut de cand cumperi o masina pana ai actele la zi la ea? Si cat ma costa tot?

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Da, eu stiu tot. Stiu cati ani ai, stiu unde stai, ma apuc sa socotesc pe calculatoare online. O poti lasa pe UK in UK.