| k3nzor2000 a întrebat:

De ceva timp as dori sa imi obtin permisul de conducere, dar problema este ca nu am cele 10 clase terminate.
Exista vreo posibilitate prin a-l obtine? Probabil cu niste bani?
Cineva niste idei.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista nicio prevedere in codul rutier care sa te împiedice sa faci școală de sofer. Dar romanul din tine a sarit direct cu gandul la spaga

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru suntserios):

"Dar romanul din tine a sarit direct cu gandul la spaga "rolling on the floor))

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Daca sti sa citesti si sa scrii ar trebui sa poti face scoala de soferi.

| Raducons a răspuns:

Exista posibilitatea sa mai mergi un pic la scoala

| mihaicelsfant a răspuns:

Ai fost la școală de șoferi și nu te-a aprobat?

| crzmax72 a răspuns:

Vorba lui Denys05, daca stii sa scrii si sa citesti+sa ai 18 ani pentru categoria B, nu are nici o legatura clasa happy deci succes!