| ArvunescuOvidiuuu a întrebat:

Salutare TPU. Dețin un Passat b6 căruia i-am schimbat bateria. Problema a fost ca navigația se resetase si imi carea codul pin, prima data l-am greșit, iar a 2 oara l-am băgat corect(il aveam pe un fel de card in torpedou) dar nu a mers si s-a blocat si nu imi mai da voie sa fac nimic, gen a intrat in safe sau ceva de genul. Sa o decodez nu prea găsesc pe nimeni care sa facă asta, as putea sa o deblochez cu testarul incat sa imi mai dea 2 incercari
Va mulțumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deconecteaza bateria de la masina si vezi poate se reseteaza si navigatia. Noroc!

| relian a răspuns:

Lasa masina deschisa,adica nu incuiata cu cheia, o lasi asa cateva ore apoi incearca din nou, o sa te lase.
Dar nu mai stiu, parca trebuie sa lasi si cheia in contact, dar fara sa pui contactu, o lasi asa cel putin 2 ore, dupa aia incerci iar si sigur te va lasa.

Răspuns utilizator avertizat