| Capota a întrebat:

Salutare TPU, dintre Ford Mondeo mk4 si Skoda Octavia 2, ambele din 2007, voi ce alegeți? Astept păreri, pro și contra, mulțumesc!

2 răspunsuri:
| PlutonieruTheRealOne a răspuns:

Am avut si eu Ford Mondeo mk4 dar al meu a fost 2008..si singura problema care o avea era cu injectoarele...Desi nu am avut-o pentru mult timp, cred ca vreo 7-8 maxim 10 luni...Cat despre Skoda octavia 2 2007 nu am nici o idee asa ca uite aici :
http://www.automarket.ro/......10989.html

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Capota explică (pentru PlutonieruTheRealOne):

Imi poti spune, te rog, cum sta Fordul la capitolul insonorizare? Din cate am vazut, usile sunt cam firave, cele de la Skoda parca sunt mai bine "inchegate".