| NaturalLl a întrebat:

Eu vreau sa imi cumpar o masina sa o tunez si nu stiu ce sa aleg dintre Opel Vectra B si Volkswagen Golf 5. Ce m-ati sfatui sa aleg? Si de ce daca se poate.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Aici nu are rost sa ne implicam noi, e vorba de tuning, trebuie sa te atasezi de masina, degeaba iti spunem noi sa tunezi un Golf 5 daca tu esti innebunit dupa Vectra B, important e sa tunezi o masina la care sa-ti faca placere sa lucrezi, iar asta doar tu esti in stare sa decizi.
Acum ce e drept Golfurile 5 sunt mai des intalnite in lumea tuningului, deci, probabil iti va fi ceva mai usor in procurarea pieselor, dar daca vrei sa fii diferit putin de majoritatea sa tunezi un Vectra B s-ar putea dovedii o idee buna.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

G 5.

Ii mult prea fain

| KRLL a răspuns:

Categoric golfu 5. Sunt si stiu pe foaarte multi cu golfuri 3 tunate, cica ar ''merge'' cel mai bine