| CatalinDumitru21211017 a întrebat:

..îmi puteți spune vă rog care este cea mai ușoară metodă de învățare pentru examenul de teorie la școala de șoferi?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Sfatul meu e sa faci multe chestionare. Sunt site-uri care contin exact intrebarile de la sala. E bine sa citesti si legislatia de 2 ori, dar baza sa fie chestionarele. Nu te prezinti la examen decat atunci cand te simti pregatit.
Eu am invatat de la e-drpciv si am luat sala cu punctaj maxim.

1 răspuns:
| ValentinPMmarius3821 a răspuns:

Salut! 1. Te sătuiesc să citeși cartea de legistlație. 2. Du-te la orele de legistlație. 3. Povestește ce ai învățat. 4.Descarcă o aplicație cu care să faci multe examene. 5.Permis luat.