| Alex80000 a întrebat:

Vreau sa imi iau un pocket bike gen asta http://www.vand-atv.com/index.php/kxd-poket-bike-s504t dar nu stiu ce inaltime are eu am un metru patruzeci si cinci dar nu stiu cat are motocicleta imi puteti spune? Funda urgent!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie destul de clar acolo

Dimensiuni mm (L x l x h): 1000 x 450 x 560

inaltimea ca inaltimea, dar permis ai?

| Alex80000 explică (pentru suntserios):

Frate am 10 ani am 1m 42 eu cred ca 1m 45 cand m-am masurat cu ruleta dar la specializat 1m 42 ei in fine stau rau pe pocket bike daca mi-l iau ca de drumuri nu e problema sunt peste 5 drumuri care nu trece nimic nu e nimic niciodata si sa imi zici ce imi recomanzi si daca e bun astept raspuns.

1 răspuns: