| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi pun un sistem audio in masina cu tot tacamu, boxe normale, pentru inalte, bass puternic, amplificator si tot ce mai trebuie. Dar eu nu am idee de nimic, nu stiu ce se conecteaza la ce, nu stiu cam ce putere ar trebui si nu stiu nici ce CD player ar trebui sa imi iau atunci cand ma uit la puterea lui. As dori sa imi faca cineva un asemenea sistem, dar doar orientativ si sa imi explice fiecare la ce ajuta, la ce se conecteaza, cum functioneaza. Etc. Bugetul meu ar fi de aprox 1500 fara CD player.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Un roman nu ar ajunge sa.ti explice cineva tot sistemul de montare functionare. Dar, nu te incadrezi cu banii. Suma totala se ridica in jur de 2000 de euro. Daca vrei ceva modest, 1000euro

Bula
| Bula a răspuns:

Basii puternici ajuta sa fii amendat usturator, cand nu auzi sirena masinii politiei, care vrea sa tragi la dreapta. tongue