| Vujdeu_Paul_1997 a întrebat:

Salutare tuturor, am un o problema la masina mea (in volvo v40 din 1998 motorizare 2000i ) sub fiecate ceas din bord am un display, sub turometru imi indica ora, sub chilometraj imi indica kilometri parcursi iar sub ceasul de apa si conbustibil am un display dar nu imi functioneaza, stie cineva cum pot sa il schimb sau sa il repar sau de unde pot lua altul? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Zedge a răspuns:

Du-te la un service si intreaba acolo, se poate sa aiba display-uri de astea universale sau daca nu iti pot comanda si iti monteaza, daca nu cauta tu pe net.