| Axel0109 a întrebat:

Salutare tuturor! Ofer funda celui care va raspunde serios, la toate intrebarile.
Vreau sa imi iau un motor de 50cc3(NU SCUTER)pentru a-l conduce cu AM.
1-Ce parere aveti despre ele?
2-Ce modificari imi recomandati pentru evacuare? Adica sa nu mai sune atat de rau ca un scuter.
3-Ce marca imi recomandati?
4-Ce sfaturi aveti legate de verificare la cumparare? (in afara de vizualizarea carenelor)
5-In caz de defectiuni, se gasesc piese pentru ele? Si sunt accesibile la pret?

ASTEPT RASPUNSURI SI SUGESTII! PLS!

4 răspunsuri:
| MafteiStefan a răspuns:

Eu cred ca metrakit este perfecta pentru tine

| Alexandrescu_Sorin_1996 a răspuns:

Nu iti sugerez un 50. Dacă vrei ceva de început pornești cu 125 si ai variante de yamaha si aprilia

| Axel0109 explică (pentru Alexandrescu_Sorin_1996):

Nu pot 125 ca trebuie A1 si A1 nu il am alaturi de B, trebuie sa dau separat