| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Vreau sa achizitionez un tester auto si nu stiu o sursa de incredere, voi de unde cumparati? Ma intereseaza ceva sa mearga pe majoritatea marcilor de la noi sau macar un VCDS pentru VAG. Multumesc

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Eu am cumparat acum 3-4 ani un VCDS de pe Okazii.ro.
Bine, sunt mai multi vanzatori pe Okazii.ro, ideea e sa cumperi produsul de la unul care are cat mai multe calificative primite si desigur cat mai multe din ele sa fie pozitive, asta confirma ca vanzatorul este de incredere.
Daca vrei ceva multimarca eu recoman delphi.
Fereste-te de cele bluetooth, in general pica destul de repede.

| Romaniamafia a răspuns (pentru OldSoul):

Se poate folosi VCDS si la alte marci doar pentru stergerea erorilor sau merge exclusiv VAG?

| OldSoul a răspuns (pentru Romaniamafia):

Doar pentru masinile din grupul VAG.

3 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Eu mi-am cumparat de pe eMAG sau cel.ro ideea e sa te uiti cand il cumperi daca are mufe si drivere si tot ce iti trebuie si la ce modele merge. Unele nu merg la modele mai vechi am impresia.