| icxx2010 a întrebat:

Vreau sa imi foliez geamurile din spate la masina bine inteles autorizate si cu tot e trebuie. Problema este ca masina este in garantie si nu stiu sigur ce sa fac. Se duce naibi garantia daca imi foliez geamurile sau nu se intampla nimic?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Nu are legatura cu garantia.

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Evident nu are legatura cu garantia.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste certificatul de garantie si de acolo afli cazurile in care se pierde garantia. Daca acoperirea cu folie nu este prevazuta atunci o poti face fara a pierde garantia.