| iuli104 a întrebat:

Salutare, vreau si eu sa stiu daca un scuter in 4T se poate infunda daca il ridic pe roata din spate ca sa-l pot urca in lift.

6 răspunsuri:
| elcosmin a răspuns:

Eu vreau sa stiu daca nu ti s-a infundat tie creierasul cand ai gandit perla asta

| iuli104 explică (pentru elcosmin):

Nu stiu man, asa stiam si eu ca nu are cum, dar mi-a zis un prieten ca sa nu cumva sa se verse din carburator benzina in piston si sa umezeasca bujia, am zis sa intreb sa vad ce parere are mai multa lume

| elcosmin a răspuns (pentru iuli104):

Foarte bine ca ai intrebat, te respect si te apreciez. Prietenii zic multe insa realitatea e alta.

| iuli104 explică (pentru elcosmin):

Deci pot sa l ridic linistit pe roata din spate si sa l bag in lift ca sa l bag in casa fara sa se intample nimic la el? gen sa ma trezesc ca numai porneste sau alte probleme big grin

| elcosmin a răspuns (pentru iuli104):

Nu se infunda, a mai zis si cineva mai sus. Succes

| Username272 a răspuns:

Nu, nu are cum sa se infunde