| crst90 a întrebat:

Salutareee. am un golf 3 si de cateva zile radio-ul nu mai merge. pentru. muzica aveam un modulator ..infine.dar de cateva zile nu stiu pe ce am apasat ca atunci cand pornesc radio-ul scrie mare pe display "SAFE". dupa cateva secunde dispare acel safe si imi apar pe display un sir de cifre.1 2 3 4 5, scris mic in partea de jos a displayului iar mare undeva in stanga scrie 2. stie care cum pot pune inapoi pe radio ..ca sa imi poata lua frecventa modulatorul sa am muzica in masina? sper ca am fost destul de clar in explicatii ..mersi happy

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Uite aici mai multe explicatii despre problema ta:
http://forum.4tuning.ro/......tofon.html

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trebuie sa-i bagi codul, asta e problema.
Te-as sfatui sa mergi la cineva priceput, sa nu il butonezi pana atunci, ca il poti bloca daca nu introduci codul corect din cateva incercari.

| crst90 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

No auzi acolo pff. mersi, poate vine cineva cu o alta idee.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru crst90):

Uite aici mai multe explicatii despre problema ta:
http://forum.4tuning.ro/......tofon.html