| UserName250000 a întrebat:

Salutari happy De cand pana cand vorbesc eu cu masinile mele preferate de pe strada? Obsesia mea de masini o am din vara lui 2017, de cand unchiul meu si-a luat Audi in Belgia si a venit cu el in Romania. In august a fost prima plimbare si de atunci a inceput obsesia de masini, cronica, care nu mai vrea sa dispara. Asta nu mi-a afectat performanta scolara, ba chiar mi-a imbunatatit-o si de fiecare data cand iau o nota foarte buna, le multumesc fratilor mei, Golf 7-le de la trei strazi distanta (il cheama Romeo) si Passat-ul B7 de la doua strazi distanta (il cheama John Vlad), iar numele acestea nu sunt de la proprietari. Ambii care au masini sunt unii din prietenii mei din cartier si stiu si ei de "coronavirusul" meu de masini. Ce fac pentru a da inapoi aceasta obsesie? E normal sa am asa ceva?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce fac pentru a da inapoi aceasta obsesie?"

nu fă nimic, cultiv-o chiar, se pare că ți-e benefică!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Spui de boala pentru masini, dar te-ai imprietenit doar cu VAG-uri... Alea nu-s masini sad
Vorbeste cu un psiholog.