| kissbacau a întrebat:

Salutari. Imi poate spune cineva care a facut traseul la CPI Marfa acum recent? In ce consta, daca mai sunt updateuri fata de anii precedenti sau unde s-au intampinat probleme?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sant mai toleranti la proba de condus pentru cpi te intreaba de stingator tahograf completezi o diagrama si posibil trusa de prim ajutor sa zici data expirare etc

Răspuns utilizator avertizat
| kissbacau explică (pentru Harfagre):

Salut. Pai inca mai sunt camioane care au doar tahograf.ma refer la cele din 2001 2002 chiar si 2003...si sunt multe.

| kissbacau explică (pentru mgtow):

Asta nu ar fi o problema. Ar fi usor. Multumesc

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru Harfagre):

In camioanele vechi care le folosesc in RO majoritatea firmelor si alea de la scoala de soferi... inca se practica vechiturile la noi

| mgtow a răspuns (pentru Harfagre):

E voie cu diagrama atat timp cat merg in regula. multe firme din tara continua cu ele sa nu bage bani in alea noi

| kissbacau explică (pentru Harfagre):

Multumesc