| AdrianPetru98 a întrebat:

Salutari! In legatura cu metroul din Bucuresti: in ce conditii se circula cu metroul? In special pe linia M3? Merita sa folosesc metroul sau mai bine iau un autobuz?

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Salut, personal prefer metroul ( mai ales M3 ) care este mai tot timpul gol ( M3 ). Cu 2, 5 lei circuli in tot Bucurestiul. Deci da, merita.

| AdrianPetru98 explică (pentru dinaprilie):

Mersi de raspuns. Eu sunt din Campulung Muscel si sunt nevoit sa ma deplasez la Bucuresti zilele urmatoare, mai exact trebuie sa ajung undeva in Cartierul Tineretului si stiu ca cea mai rapida cale este cu metroul dar nu stiam in ce conditii se circula.

| suntserios a răspuns (pentru AdrianPetru98):

Metroul este de departe... Repet, de departe cea mai buna metoda de a te deplasa in Bucuresti

| AdrianPetru98 explică (pentru suntserios):

Perfect! Acum m-am convins. Am sa-l folosesc pentru a mă deplasa unde am nevoie!