| Rizer a întrebat:

Scorul Real Madrid -Barcelona stie careva cat a fost?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu s-a jucat inca, este deseara de la ora 23, 00. Numai bine!

| angel74dm a răspuns:

Pe ce planetă trăieşti? Diseară e meciul, cum vrei să se ştie scorul dinainte? Crezi că se fac blaturi, ca la noi?

Citez:
"Meciul va fi in direct pe Digisport si LiveText pe HotNews.ro de la ora 23.00. Real Madrid si FC Barcelona vor bifa inca o intalnire directa in aceasta seara, cele doua mari rivale urmand sa se dueleze pe "Santiago Bernabeu". Cu trei puncte avans si cu un meci mai putin disputat, echipa lui Mourinho poate lua in considerare si varianta unei remize, in timp ce campioana Europei si a Spaniei are nevoie de un succes pentru a ramane aproape de primul loc din Primera Division."

| goejoy a răspuns:

Va fi 3-2 sau 3-1 pentru Barcelona?
ramane de vazut...

| goejoy a răspuns:

Cat a fost? bravo Barcelona...
am sa o gasesc pe Elodia laughing

| JH a răspuns:

3-1 pentru barcelona ...Fortza Barca.

| Rizer explică:

A fost aseara!

| Rizer explică:

Ma iertati! Am crezut ca a fost!