| danudanielu a întrebat:

Se mai merita sa imi cumpar vw golf 3 in 2019? Am vazut o multime de oferte asa intre 1500-3000 lei

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Decat golf 3 mai bine cauti un golf 4 frumos anul 2002-2003.

3 răspunsuri:
| crysty1222 a răspuns:

Eu sincer nu as cumpara. E destul de vechi, iar daca n-ai noroc o poti cumpara cu destule probleme, iar asta inseamna sa mai bagi inca ceva banuti, poate si mai mult decat ai dat pe ea. Cel mai bine ar fi sa strangi niste banuti si sa-ti cumperi o masina fabricata peste anul 2000 (Golf 4, Ford Focus).

| CristinaCMH a răspuns:

In nici un caz! Golf 3 este foarte vechi. Ai de bagat foarte multi bani in el. Mai bine strangi bani si iti iei o masina cat de cat ok la 2000-3000 euro.

| Calinescu1720 a răspuns:

Nu este prea vechi in plus masinile vechi cu euro 0, 1, 2, 3 o sa le interzica deocamdata se plateste o taxa din cauza poluari masini pana in 2021 o sa le interzica