| Ali19 a întrebat:

Se poate să schimb data examenului de conducere mai repede? Cand am fost admisa la sală ieri am avut doar 2 date din care puteam alege pentru programare, ambele erau in luna a 8-a in 23 sau 26. Daca se poate sa reprogramez, cum se procedeaza?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Te poti reprograma numai in zilele in care ei au locuri.
la acest moment cred ca s-au ocupat totul pentru August, avand posibilitatea sa te reprogamezi om Septembrie 2021 sau chiar mai tarziu.

Din pacate, "mai repede" nu se poate programa un examen de conducere, odata ce s-a ajuns cu programarile la sfarsit de august.

| Ali19 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ali19):

Succes la examninarea auto!

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Doar cu pile, care ocupa locurile la care se renunta.