| DianaRadulescu04 a întrebat:

Se poate curata masina in interior cu slime normal (lipici si glicerina) sau exista slime special?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant solutii pentru masina, pe langa aspirator adaugi solutie de bord si usi, solutie de tapiterie, solutie de sticla

| Violleta2022 a răspuns:

Poti pune aracet sau prenandez, daca nu maia i slime

| pashkal a răspuns:

Eu zic sa pui mana sa mai dai cu matura prin casa ca daca ai timp sa pui întrebări din astea sigur nu ai casa curata.

| DianaRadulescu04 explică (pentru pashkal):

In primul rand un copil a intrebat asta, si in al doilea rand, am vazut pe net ca se pot curata unele firmituri, nu pete sau altceva. Doar pentru ca intreb un lucru de care eram curioasa nu inseamna ca am sa il si folosesc. Mai bine te abtineaia.