| Daniel09857 a întrebat:

Seara buna TPU, ma uitam pe net la niste masini, pe autoscut si as vrea sa va cer parerea despre BMW seria 3 e46 coupe cu motor de 2.0 benzina 320i, am vazut ca sunt multe la noi in tara si as vrea sa stiu mai multe detalii despre el, sunt fiabile? merita unul? ce probleme apar? interior din piele neagra, bej sau rosie(visinie de fapt)? e o masina de cocalari cum zic alti? eu nu cred asta... sunt in Germania foarte multe pana in 4500 euro, cu piele, (motor de 2.0 benzina), trapa, deci dotari cat de cat ok... stiu ca majoritatea de la noi din tara sunt diesel si fara prea multe dotari, dar vreau sa stiu parerea voastra despre modelul pe benzina, 320, NU 318

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu toate bmw sunt considerate masini de cocalarivla nou... doar cele vechi pe care le iei cu 4000euro si curg tablele de pe ele

2 răspunsuri:
| Nimeni10 a răspuns:

Valvetronicul de la BMW nu este fiabil consuma mult, mai bine îți iei diesel

| MagicOneT a răspuns:

Cel mai important lucru. te omoara consumul.

BMW-urile mai vechi, pe benzina, nu sunt prea fiabile