| Zuse a întrebat:

Si cum a ramas cu Dacia electrica pana la urma?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ramane ca in gara cu Dacia
cine ar vrea o dacia electrica cand exista atatea vw diesel cu 500.000 de km in parcuri de masini in Germaniawinking
toti taranoii sa apeleze la dieseluri de la samsari!

suntserios
| suntserios a răspuns:

A fost lansat conceptul. Grupul deja produce modelul și îl si vinde prin anumite piete... La un moment dat va aparea si pe piata noastră

| romeo78 a răspuns:

Va fi lansată anul viitor, iar prezentarea în toamna anului acesta, dacă se va opri nebunia actuală cu virusul, la Salonul auto de la Paris.

| whatisthis19 a răspuns:

Dracia logan

| costacurta a răspuns:

A ramas ca in targ, adica nerezolvat deocamdata. Tinand cont de faptul ca se intampla ce se intampla. Momentan inclusiv cei de la Dacia Mioveni, au oprit activitatea.